SİNEKLİK SİSTEMLERİ

SİNEKLİK SİSTEMLERİ NEDİR?

Sineklik her türlü kapı ve pencerelere takılabilir güneş ışınlarına karşı dayanıklı, uzun ömür plastikten üretilmektedir.

SİNEKLİKLERİN FAYDALARI

Sineklik sistemleri en fazla yaz mevsiminde sivri sinek ve diğer uçan böceklerden korunmak amacıyla kapı pencerelere uygulanmaktadır.

SİNEKLİK ÇEŞİTLERİ

4 çeşit sineklik imalatı yapmaktayız. Bunlar;

 1. Menteşeli Sineklik
 2. Pileli (Plise) Sineklik
 3. Stor Sineklik
 4. Sürgülü Sineklik

MENTEŞELİ SİNEKLİK

Menteşeli sineklik günümüzde en çok tercih edilen modeldir. İçeriden dışarıya doğru açılan bir yapıya sahip sineklik çeşididir. Mevsim koşullarından etkilenmez. Uzun yıllar kullanılabilirler. Temizliği kolaydır.

PİLELİ  SİNEKLİK

Pileli (Plise) sineklik günümüzde kullanımı en basit sineklik modellerinden biridir. Pileli sinekliklerin hem yatay hemde dikey olarak açılıp kapanan model vardır. En çok yatay tercih edilir. Katlanır yapısı ile kapattığınız zaman kapı ve pencerelerde fazladan yer kaplamaz. Pileli sineklikler genelde Cam balkon, fransız balkon ve dışa açılan kapılarda kullanılır.

STOR SİNEKLİK

Stor sineklik yaylı makara üzerinde tel yardımı ile açılıp kapanan modeldir.
Camlarınızın temizliğini yaparken yukarıya doğru açılması kolaylık sağlar.
Mevsim koşullarından etkilenmez. En uzun ömürlü sineklik modellerinden biridir.

SÜRGÜLÜ SİNEKLİK

Sürgülü sineklik diğer adıyla sürme sineklik, pencere ve kapılara dış tarafdan takılan sineklik türüdür. Sürgülü sineklik raylar üzerinde hareket sağlayarak açılıp kapanmaktadır.

AKORDİYON SİNEKLİK

Akordiyon sineklik, plise sineklik ile aynıdır. Halk arasında akordiyon sineklik olarak da geçmektedir. Akordiyon sineklik günümüzde kullanımı en basit sineklik modellerinden biridir. hem yatay hemde dikey olarak açılıp kapanan model vardır. En çok yatay tercih edilir. Katlanır yapısı ile kapattığınız zaman kapı ve pencerelerde fazladan yer kaplamaz.

SİNEKLİK ÇEŞİTLERİ

 • Zamanında Montaj

  Kaliteli Hizmet

MAYSA YAPI OTOMASYON

Firmamız, sektöründeki gelişmeleri yakından takip ederek müşterilerine en son teknolojiyi sunmakla birlikte ekonomik, estetik, uzun ömürlü hizmet anlayışı ile birçok kurumsal firmanın da aralarında bulunduğu müşterilerine en uygun çözümü sunmaktadır.

Bayiliklerimiz

BİZE ULAŞIN

 • Adres

  Mustafa Kemal Mah. 3005. Cad. No:8A Ataşehir / İSTANBUL

 • Telefon

  0216 324 11 64

 • GSM

  0533 094 05 44

 • Email

  info[@]maysayapi.com

Copyright © 2019 Tüm Hakkı Saklıdır. MAYSA TEKNİK YAPI İNŞAAT SAN. TİC. LTD. ŞTİ.