ENDÜSTRİYEL SEKSİYONEL KAPI

Çevre şartlarına dayanıklı sandviç panellerden üretilen Endüstriyel Seksiyonel Kapı Sistemleri‘dir.

Orta seviye serilik gerektiren yükleme ve indirme çalışmalarında izolasyonu da ön planda tutan kapı sistemleridir. İç malzemesi poliüretan dolgulu, dışı çelik yada opsiyonel alüminyum kaplı paneller ile son derece dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Kauçuk fitiller ile imal edilmiş seksiyonel kapılar sızdırmaz yapıdadır.

Seksiyonel kapılar çok hızlı açılmasa da saniyede özel tasarım kumanda panelleriyle saniyede 50-60cm hızlarla açık konuma geçmektedir. Seksiyonel kapılar sağlam gövdeye sahip olmasıyla güvenlik sorunlarını da ortadan kaldırmaktadır. Körük sistemleriyle de uyumlu şekilde kullanılabilmektedir.

Seksiyonel kapılar son zamanların en çok tercih edilen kapı modellerinden olmuştur. Türk sanayici firmaları uzun ömürlü olması, dayanıklı yapısı ev pratik kullanımı dolayısıyla bu ürünü benimsemiştir.

Seksiyonel kapıların ortalama ömrü 12 yıldır. Kapının kullanımı sırasında değişimi yapılan tek parçası yaylarıdır. Yay maliyeti kapının maliyetinin 1/5’i kadardır. Kapıların daha fazla sürede düzenli şekilde hizmet verebilmesi için periyodik bakımlarını lütfen zamanında yaptırınız.

ENDÜSTRİYEL SEKSİYONEL KAPI

 • Zamanında Montaj

  Kaliteli Hizmet

MAYSA YAPI OTOMASYON

Firmamız, sektöründeki gelişmeleri yakından takip ederek müşterilerine en son teknolojiyi sunmakla birlikte ekonomik, estetik, uzun ömürlü hizmet anlayışı ile birçok kurumsal firmanın da aralarında bulunduğu müşterilerine en uygun çözümü sunmaktadır.

Bayiliklerimiz

BİZE ULAŞIN

 • Adres

  Mustafa Kemal Mah. 3005. Cad. No:8A Ataşehir / İSTANBUL

 • Telefon

  0216 324 11 64

 • GSM

  0533 094 05 44

 • Email

  info[@]maysayapi.com

Copyright © 2019 Tüm Hakkı Saklıdır. MAYSA TEKNİK YAPI İNŞAAT SAN. TİC. LTD. ŞTİ.