RAMPA SİSTEMLERİ

YÜKLEME RAMPALARI

Yükleme rampaları fabrika girişleri, depo alanları, hipermarketler gibi yükleme yapılan alanlarda zemin ile yükleme aracının seviyesini ayarlamak için kullanılan sistemlerdir. Firmamız tarafında çeşitli boyut ve modellerle hizmetinize sunulmuştur. Teleskopik rampa, dik rampa, seyyar rampa ve menteşeli rampa seçeneklerimiz bulunmaktadır.

Yükleme rampaları fabrikaların girişleri, depo alanları, marketler gibi yüklemenin sık olduğu alanlarda zemin ile yükleme aracının seviyesini ayarlamak için Rampalar kullanılır. Rampalar çeşitli boy ve modellerde isteğe göre üretilebilmektedir.

Genel olarak rampa çeşitleri;

Seyyar Rampa, Mini Seyyar Rampa, Dik Rampa, Menteşeli Rampa, Teleskopik Rampa, Makaslı Rampa, Hidrolik Rampa, Tır Rampası, Konteyner Rampası, Yükleme Rampası, Yük Rampası, Forklift Rampası, Kamyon Rampası, Mobil Rampa ve Elektronik Rampa olarak çeşitleri vardır.

RAMPA SİSTEMLERİ

 • Zamanında Montaj

  Kaliteli Hizmet

MAYSA YAPI OTOMASYON

Firmamız, sektöründeki gelişmeleri yakından takip ederek müşterilerine en son teknolojiyi sunmakla birlikte ekonomik, estetik, uzun ömürlü hizmet anlayışı ile birçok kurumsal firmanın da aralarında bulunduğu müşterilerine en uygun çözümü sunmaktadır.

Bayiliklerimiz

BİZE ULAŞIN

 • Adres

  Mustafa Kemal Mah. 3005. Cad. No:8A Ataşehir / İSTANBUL

 • Telefon

  0216 324 11 64

 • GSM

  0533 094 05 44

 • Email

  info[@]maysayapi.com

Copyright © 2019 Tüm Hakkı Saklıdır. MAYSA TEKNİK YAPI İNŞAAT SAN. TİC. LTD. ŞTİ.