PERGOLA SİSTEMLERİ

Bahçesi ya da geniş teraslı bir evde yaşıyorsanız özellikle yaz aylarında açık havanın  keyfini çıkarmanın tek yolu güneşin yakıcı etkisinden koruyan geniş gölgelikli bir oturma alanı tasarlamaktır. Bunun da en iyi yolu bahçenize ve terasınıza uygun modellerde pergola tasarımları bulabilmektir.

Gölgeleme sistemleri yalnızca yaz aylarının aşırı sıcağı altında kendinizi korumanızı sağlamaz, aynı zamanda kullandığınız mobilyalarını güneşin zararlı ışınlarının etkisinden korur. Eğer bahçenize ya da terasınıza yeni ve şık bir gölgeleme sistemi yaptırmayı düşünüyorsanız şimdi tam zamanı! Unutmayın ki yazın o dayanılmaz sıcak günleri geldiğinde bu iş için biraz geç olacak; uygulama sıcak hava koşullarında bir hayli zorlaşacak ve mevsim dolayısıyla fiyatlar da daha pahalı olacaktır. Yağışsız, serin ve güzel havaların hüküm sürdüğü bahar ayları bu tarz yenileme ve inşa uygulamaları için en ideal zamandır.

PERGOLA SİSTEMLERİ

 • Zamanında Montaj

  Kaliteli Hizmet

MAYSA YAPI OTOMASYON

Firmamız, sektöründeki gelişmeleri yakından takip ederek müşterilerine en son teknolojiyi sunmakla birlikte ekonomik, estetik, uzun ömürlü hizmet anlayışı ile birçok kurumsal firmanın da aralarında bulunduğu müşterilerine en uygun çözümü sunmaktadır.

Bayiliklerimiz

BİZE ULAŞIN

 • Adres

  Mustafa Kemal Mah. 3005. Cad. No:8A Ataşehir / İSTANBUL

 • Telefon

  0216 324 11 64

 • GSM

  0533 094 05 44

 • Email

  info[@]maysayapi.com

Copyright © 2019 Tüm Hakkı Saklıdır. MAYSA TEKNİK YAPI İNŞAAT SAN. TİC. LTD. ŞTİ.