Otomatik Panjur

Otomatik panjur ısı ve ses yalıtımı yapmasıyla birlikte aynı zamanda aşırı güneş ışıklarından korur, güvenlik sağlar, evinize dışardan estetik bir görünüm katar. Panjurları kullanımlarına göre  otomatik panjur, manuel panjur ve mekanik panjur olmak üzere üç gruba ayırabiliriz.

Otomatik panjurlar teknolojiyle birlikte birleşerek kullanımı kolay hale gelmiştir. Duvar üzerindeki düğme veya uzaktan kumanda ile kapatılıp açılması pratiktir.

 • Otomatik Panjurlar
 • Manuel Panjur Modelleri
 • Mekanik Panjur Modelleri
 • Otomatik Panjur Modelleri
 • Motorlu Panjur Modelleri
 • Fotoselli Tam Otomatik Panjur Modelleri olarak guruplara ayırabiliriz.

Panjur Yaptırmanın Faydaları

Ev ve ofisler için güvenliğe ve ses-ısı izolasyonuna katkı sağlar. Enerji tasarrufuna katkıda bulunur. Yağmur, toz ve güneş ışığı gibi dış etkenlere karşı evinize kalkan olur. Panjurların kapatılmasıyla evinizin görünmesine engel olur. Güneş ışınlarını kesmesiyle evinizin içerisindeki eşyaların ömrünü uzatır.Evinize dekoratif bir görünüm katar.

OTOMATİK PANJUR ÇEŞİTLERİ

Otomatik panjurları üç farklı sisteme ayırabiliriz. Monoblok kutulu panjur, dıştan takma panjur ve detay (gizli kutulu) panjur.

Otomatik Panjur Fiyatları Ne Kadar?

Otomatik panjur fiyatları marka ve ürünün kalitesine göre piyasada farklı fiyatlarda teklif almak mümkündür. Ekonomik panjur fiyatları arayanlar için ahşap ve manuel çalışan panjurlar bulunmaktadır. Bu panjurlardan sonra otomatik veya yarı otomatik alüminyumdan üretilmiş fiyatları biraz daha fazla panjurlar üretilmektedir. Kısaca kullanıcının tercihlerine göre birçok ürün modeli ve fiyatı ortaya çıkmaktadır.

Monoblok Kutulu Panjur

Monoblok panjur binanın dış yüzeyine aynı hizada montajı yapılan panjurlardır. Dış ortamdaki tüm etkenlerden evinizi izole eder. En çok tercih edilen panjur modellerindendir.

Dıştan Takma Panjur

Manuel ve otomatik modelleri bulunmaktadır. Farklı bina ve iş yerlerinde tercih edilen bu model pencere ve kapı sistemleri ile uyum sağlar. En çok otomatik modeli tercih edilir. Değişik renk seçenekleri müşterinin tercihine sunulmaktadır.

Detay (Gizli Kutulu) Panjur Modeli

Detay Panjur modeli inşaat yapımı sırasında montajı yapılan otomatik panjurlardır. Konutlar için en çok tercih edilen panjurlardır. Değişik renk tercihleri bulunmaktadır.

Otomatik Kepenk Sistemleri

 • Zamanında Montaj

  Kaliteli Hizmet

MAYSA YAPI OTOMASYON

Firmamız, sektöründeki gelişmeleri yakından takip ederek müşterilerine en son teknolojiyi sunmakla birlikte ekonomik, estetik, uzun ömürlü hizmet anlayışı ile birçok kurumsal firmanın da aralarında bulunduğu müşterilerine en uygun çözümü sunmaktadır.

Bayiliklerimiz

BİZE ULAŞIN

 • Adres

  Mustafa Kemal Mah. 3005. Cad. No:8A Ataşehir / İSTANBUL

 • Telefon

  0216 324 11 64

 • GSM

  0533 094 05 44

 • Email

  info[@]maysayapi.com

Copyright © 2019 Tüm Hakkı Saklıdır. MAYSA TEKNİK YAPI İNŞAAT SAN. TİC. LTD. ŞTİ.