KURUMSAL.

Maysa Yapı; kaliteli ürünleri, modern tasarımları ve uygun fiyatları ile tüketicilerine ulaşmaktadır. Satış öncesi ve sonrasında sağladığı müşteri memnuniyeti ile farkını ortaya koyan Maysa Yapı, müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda kendisini sürekli yenilemekte ve geliştirmektedir. MaysaYapı 2015 yılından itibaren kendi bünyesine katmış olduğu fotoselli kapı, hızlı PVC, rampa ve körük sistemleri, panjur ve kepenk sistemleri, seksiyonel kapı, alüminyum doğrama, ofis ara bölmeleri, bariyeri + 90 derece kapılar, yana kayar bahçe kapıları ve SESAMO KAPI bayiliği ile hizmet vermektedir. Uygun ödeme koşullarıyla satın alma alışkanlıklarını değiştiren Maysa Yapı, kaliteyi uygun fiyat ile sunmayı ilke edinmiştir.

VİZYONUMUZ.

Maysa Yapı “2015 yılında kurulmuş ve bugüne değin otomasyon ve inşaat sektöründe müşteri memnuniyetini, sürekli gelişmeyi, kaliteyi, ekip çalışmasını, sosyal sorumluluğu, profesyonel yönetim anlayışını, teknolojik gelişmelere uygunluğu ve paylaşımı esas alan bir anlayışla sektöründe lider bir kuruluş olmayı kendine “VİZYON “edinmiştir.

MİSYONUMUZ.

Maysa Yapı, 2015 yılında kurulmuş ve bugüne değin otomasyon ve inşaat sektöründe müşteri memnuniyetini, belirlemiş olduğumuz bu vizyon çerçevesinde müşterilerimize, çalışanlarımıza, ülkemize kaynak ve değer yaratan örnek bir kuruluş olmayı kendisine “MİSYON” edinmiştir.

MAYSA YAPI OTOMASYON

Firmamız, sektöründeki gelişmeleri yakından takip ederek müşterilerine en son teknolojiyi sunmakla birlikte ekonomik, estetik, uzun ömürlü hizmet anlayışı ile birçok kurumsal firmanın da aralarında bulunduğu müşterilerine en uygun çözümü sunmaktadır.

Bayiliklerimiz

BİZE ULAŞIN

 • Adres

  Mustafa Kemal Mah. 3005. Cad. No:8A Ataşehir / İSTANBUL

 • Telefon

  0216 324 11 64

 • GSM

  0533 094 05 44

 • Email

  info[@]maysayapi.com

Copyright © 2019 Tüm Hakkı Saklıdır. MAYSA TEKNİK YAPI İNŞAAT SAN. TİC. LTD. ŞTİ.