KOLLU BARİYER SİSTEMİ – YILIN KAMPANYASI

Kollu Bariyer Sistemleri

Kollu Bariyer Sistemi, kullanıldıkları yerlere göre otopark bariyer, otomatik bariyer sistemi, site giriş bariyeri olarakta adlandırılabilir. Bariyer sistemleri redüktör, motor kalitesi ve dayanıklılık açısından sınıflara ayrılır. Bariyer sistemleri kullanıldıkları yere ve araç giriş çıkışının fazla olduğu yere göre tercih edilmelidir. Doğru seçilmiş kollu bariyer sizlere hizmet verir.

Kollu Bariyer Sistemi Kullanım Yerleri

Bariyer sistemleri kullanıldıkları yerlere göre çeşitlilik gösterir. Bariyer sistemleri otopark güvenliği ve geçiş kontrolleri için tasarlanmış olması dolayısıyla araç park kapasitesi olan her otoparkın girişinde ve çıkışında kullanılabilir. Bu noktada önemli olan otopark kapasiteniz, sirkilasyon seviyeniz ve kullanım amacınıza göre doğru Bariyer sınıfını tespit etmek ve doğru ürüne yatırım yapmaktır.

Kollu Bariyer Sistemleri

 • Zamanında Montaj

  Kaliteli Hizmet

MAYSA YAPI OTOMASYON

Firmamız, sektöründeki gelişmeleri yakından takip ederek müşterilerine en son teknolojiyi sunmakla birlikte ekonomik, estetik, uzun ömürlü hizmet anlayışı ile birçok kurumsal firmanın da aralarında bulunduğu müşterilerine en uygun çözümü sunmaktadır.

Bayiliklerimiz

BİZE ULAŞIN

 • Adres

  Mustafa Kemal Mah. 3005. Cad. No:8A Ataşehir / İSTANBUL

 • Telefon

  0216 324 11 64

 • GSM

  0533 094 05 44

 • Email

  info[@]maysayapi.com

Copyright © 2019 Tüm Hakkı Saklıdır. MAYSA TEKNİK YAPI İNŞAAT SAN. TİC. LTD. ŞTİ.