Hermetik Fotoselli Kapı (Hermetic sliding doors)

Sésamo fotoselli kayar kapı ses ve yalıtım gereksinimleri şartlandırılmış ortamlar için kullanılır.Ameliyathanelerde, müşahede odalarında, karantina odalarında, temiz odalarda ve ilaç, gıda ve mikro elektronik endüstrilerinde geniş bir uygulama alanına sahiptir.

Bununla birlikte konferans salonu, müzik odası, ofisler ve daha fazlasındaki gürültüyü azaltmaya yöneliktir. ERMETIKA, eloksallı alüminyum kenar kapı paneli ile aynı hizada olduğu için hijyenik yapısı sayesinde öne çıkıyor.
Bu kapı, büyük bir aşırı basınç veya düşük basınç olduğunda hava geçirmez bir şekilde kapalı kalır ve toz, parçacık veya mikrop yayılmamasını garanti eder. Sürgülü kapıların çok önemli avantajları, soğuk duman geçirmez olmalarıdır.

Basit çalışma prosedürleri ile kapıya dokunmadan bile çeşitli çalıştırma seçeneklerine sahiptir. Ermetika kayar kapı, hem manuel hem de otomatik versiyonda mevcuttur. Kapı, gümüş eloksallı alüminyum profillere, 60 mm eş düzlemli panel kalınlığına, HPL veya paslanmaz çelikten dış kaplamaya sahip bir çevre çerçevesine sahiptir. Silikon contalar kapının 4 tarafına da monte edilmiştir.

Tüm modeller ayrıca manuel kullanımda da mevcuttur.

Hava Geçirmez Sürgülü Kapı (Airtight sliding doors)

STS 40 tek veya çift hava geçirmez sürgülü kapı hem manuel hem de otomatik olarak mevcuttur, Kapının çevre çerçevesi gümüş eloksallı alüminyumdan, bitmiş panel 40 mm, HPL veya paslanmaz çelikten dış kaplamaya sahiptir. Alüminyum labirent profiller ve fırçalar veya contalar kullanılarak hava geçirmezlik etkisi garanti edilir.


Hastane Kanatlı Kapılar

FLAT: Tüm hastane alanları, laboratuvarlar, ofisler için uygun tek veya çift kanatlı manuel ve otomatik iç kapılar için kullanılır. Swing hava geçirmez kapı, manuel veya otomatik açılır, panel kalınlığı 40 mm, dış kaplama HPL’dir. Gümüş eloksallı veya RAL boyalı kaplama.

ALU: Geçmeli alüminyum panel kapı, otomatik veya manuel versiyonda mevcuttur. 40 mm kapı kanadı, HPL dış kaplamadır. Yuvarlak alüminyum profilli, farklı ölçülerdeki duvar ve alçıpan duvarlar için uygundur. Gümüş eloksallı veya RAL boyalı kaplama.

FLAT 42 DB:Otomatik veya manuel versiyonlarda mevcuttur. 42 dB’de GÜRÜLTÜ AZALTMA SERTİFİKALI kanatlı kapı, galvanizli çelik çerçeve, RAL standart boyalı veya paslanmaz çelik 15/10 mm yüzey kaplama, teleskopik olmayan duvar çerçevesi. Her kalınlıktaki alçıpan ve yığma duvarlar için uygundur.

Diğer modeller için iletişime geçiniz.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Bizlere info@maysayapi.com mail adresimizden yada (0216) 324 11 64 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Bize Ulaşın
0216 324 11 64 Bilgi İstiyorum