FOTOSELLİ KAPIDA YILIN KAMPANYASI

FOTOSELLİ KAPI

Fotoselli Cam Giriş Kapı Sistemleri

Fotoselli kapı sistemleri birçok yerde farklı amaçlarla kullanılmaktadır. Kullanımı tercih edilen yerler olarak; site, apartman, alışveriş merkezleri, park ve bahçe, villa, sanayi siteleri, otel, hastane, üniversite ve buna benzer modern yapıları sıralayabiliriz.
Fotoselli kayar kapı sistemlerinde iç ortam ve dış ortama göre kullanılan malzemeler farklıdır.  Fotoselli kapılar mekanların giriş ve çıkışlarında hızlı açılıp kapanmasıyla zaman kaybını en aza indirir.
Fotoselli sistemlerde kayar kapılar otomatik algılayıcıya sahiptir. Kullanım özelliğine göre farklı alternatiflerde müşterilerimize en iyi çözümü sunmaktayız.

Fotoselli kapılar ismini kapının üstünde bulunan fotosel sistemden almaktadır. Fotoselli kapılar bu fotosel sayesinde kapıya herhangi bir fiziki temas olmadan açılmaktadır.

Fotoselli kapılar geçiş alanına gelir gelmez hassas sensörleriyle gelen kişiyi algılar ve otomatik olarak kapı açılır. Fotoseller ışığa karşı duyarlı dirençlerden oluşur. Dirençler ışık hareketini insan gözüne benzeyen bir yöntemle algılar.

Harekete duyarlı sensörler yardımıyla otomatik açılır ve belli süre sonra kapanır. Aradaki sıkışmalara karşı emniyet sensörleri bulunur.

Fotoselli kapılara parmak izi,  şifreli giriş, uzaktan kumanda , kartlı geçiş gibi sistemler entegre edilebilmektedir.

Geçiş alanının genişliğine göre tek kanat veya çift kanat olarak çalışmaktadır.Alüminyum çerçeve içinde darbelere dayanıklı lamine cam kullanılır. Dekoratif amaçlı istenirse çerçevesiz damperli cam olarak da kanat uygulanır. Fotoselli Kapı Fiyatları‘nı etkileyen en önemli etken malzeme kalitesidir.

FOTOSELLİ KAPI

 • Zamanında Montaj

  Kaliteli Hizmet

MAYSA YAPI OTOMASYON

Firmamız, sektöründeki gelişmeleri yakından takip ederek müşterilerine en son teknolojiyi sunmakla birlikte ekonomik, estetik, uzun ömürlü hizmet anlayışı ile birçok kurumsal firmanın da aralarında bulunduğu müşterilerine en uygun çözümü sunmaktadır.

Bayiliklerimiz

BİZE ULAŞIN

 • Adres

  Mustafa Kemal Mah. 3005. Cad. No:8A Ataşehir / İSTANBUL

 • Telefon

  0216 324 11 64

 • GSM

  0533 094 05 44

 • Email

  info[@]maysayapi.com

Copyright © 2019 Tüm Hakkı Saklıdır. MAYSA TEKNİK YAPI İNŞAAT SAN. TİC. LTD. ŞTİ.