90 DERECE OTOMATİK KAPILAR

90 derece otomatik kapı sistemlerini özellikle apartman ve villa girişleri için otomatik kanatlı kapı modellerini tavsiye etmekteyiz. Otomatik endüstriyel kapılarda 1000 kg’a kadar taşıma kapasitesine sahip motorlar kullanılmaktadır.

Dairesel açılır bahçe kapısında kullanılan motor sistemleri ile evinizin veya iş yerinizin önünde aracınızdan inip kapıyı açma-kapatma zahmetinden sizi kurtarır, ayrıca evinize ve iş yerinize şıklık katan modern bir kapı sistemidir.

90 derece dairesel açılır bahçe kapısı motor sistemlerinde açılır kanatların istenilen ölçüde açılması ayarlanabilmektedir, istenirse yer detayına uygun olarak manüel giriş kapısı da yapılabilmektedir.

90 derece açılır bahçe kapısı sistemi sizi zaman kaybından kurtarırken aynı zamanda sizin, aracınızın, evinizin veya iş yerinizin güvenliğini de sağlar.

Tüm dairesel açılır bahçe kapısı motorları isteğe göre uzaktan kumanda veya butonla çalışabilmektedir.

Dairesel açılır/90 derece açılır bahçe kapısı sistemi DC motor seçeneklerinde motorun çalışma sürekliliği %100’dür ve en yoğun yerlerde dahi problemsiz çalışma sağlar.

Teleskopik tip, mafsallı tip ve gömme tip bahçe kapı motorlarının hepsi elektrik kesintilerinde manüel açılabilir, tüm hava şartlarına karşı dayanıklıdır.

Dairesel açılır bahçe kapısı motoru üst kapağı hem elektronik hem de mekanik parçaları darbelerden ve kötü hava şartlarından korur.

90 Derece Otomatik Bahçe Kapıları Nasıl Çalışır?

Otomatik bahçe kapıları motor sistemleri Uluslar arası standartlara uygun üretilmektedir.

Otomatik bahçe kapılarında kullanılan motorlar 220V AC ve 24 V DC olarak iki çeşittir.

Otomatik bahçe kapısı sistemlerinde kapının hareketi motor kiti içerisinde verilen iki adet motorun kapı kanatlarına açılma yönlerine doğru açması ile gerçekleşir.

Neden 90 Derece Otomatik Bahçe Kapıları ?

 • Elektromekanik kullanıma uygun,
 • Kolay montaj yapılır.
 • Her yapıya uygun tasarıma sahiptir.
 • Manüel anahtarı bulunur.
 • Bakım gerektirmez.

90 DERECE OTOMATİK KAPILAR

 • Zamanında Montaj

  Kaliteli Hizmet

MAYSA YAPI OTOMASYON

Firmamız, sektöründeki gelişmeleri yakından takip ederek müşterilerine en son teknolojiyi sunmakla birlikte ekonomik, estetik, uzun ömürlü hizmet anlayışı ile birçok kurumsal firmanın da aralarında bulunduğu müşterilerine en uygun çözümü sunmaktadır.

Bayiliklerimiz

BİZE ULAŞIN

 • Adres

  Mustafa Kemal Mah. 3005. Cad. No:8A Ataşehir / İSTANBUL

 • Telefon

  0216 324 11 64

 • GSM

  0533 094 05 44

 • Email

  info[@]maysayapi.com

Copyright © 2019 Tüm Hakkı Saklıdır. MAYSA TEKNİK YAPI İNŞAAT SAN. TİC. LTD. ŞTİ.